Alta Vista Sports

ENGLEWOOD FAMILY YMCA TRIATHLON
.25 MILE SWIM/13 MILE BIKE/3 MILE RUN
JULY 25,2004 7AM: MANASOTA KEY,ENGLEWOOD BCH

TIMING & RESULTS-ALTA VISTA SPORTS
JOHN BOYLE 386 736-0002
WWW.ALTAVISTASPORTS.COM for full results

“See your race photos at: www.bbactionphoto.com"
OVERALL MALE CHAMPION
1 1 Rob Kohnen 41 Venice FL 59:31 2 6:04 1 34:54 2 18:35 6:12
MALE AGE GROUP: 15 - 19
1 42 Daniel Rubin 17 Tampa FL 1:10:47 1 7:08 1 41:09 2 22:31 7:31
2 70 Nicholas Giuliano 15 Englewood FL 1:15:26 2 11:06 2 43:15 1 21:06 7:02
3 178 Matthew Thomas 17 Englewood FL 1:42:16 3 21:09 3 54:44 3 26:24 8:48
MALE AGE GROUP: 20 - 24
1 6 Ryan Rankin 21 Sarasota FL 1:03:48 2 6:55 1 36:45 1 20:09 6:43
2 19 Seth Kimball 21 Clearwater FL 1:06:50 1 6:29 2 38:03 2 22:19 7:27
MALE AGE GROUP: 25 - 29
1 3 Adam Hasebroock 26 Temple Terrace F 1:02:30 2 7:49 2 36:22 1 18:19 6:07
2 28 Phillip Newman 25 Tampa FL 1:09:11 3 8:40 3 39:34 2 20:58 7:00
3 32 Marco Hintz 26 Port Charlotte FL 1:09:44 4 8:47 1 36:13 4 24:45 8:15
4 69 Benjamin Cox 25 Sarasota FL 1:15:19 6 9:58 4 41:21 3 24:02 8:01
5 105 Jarett Fisher 25 Gulfport FL 1:21:16 7 10:01 5 42:56 7 28:20 9:27
6 111 Brian Haworth 27 Englewood FL 1:21:37 5 9:05 8 46:10 5 26:23 8:48
7 113 Damien Adams 26 Clearwater FL 1:21:38 8 10:10 6 43:26 6 28:03 9:21
8 124 James Stauffer 25 Lake City FL 1:24:28 1 6:53 7 44:33 8 33:03 11:01
MALE AGE GROUP: 30 - 34
1 2 Joe Abunassar 32 Bradenton FL 1:01:05 1 6:27 1 35:06 1 19:33 6:31
2 4 Neal Nease 34 Pt Charlotte FL 1:03:17 2 7:05 2 35:19 2 20:53 6:58
3 21 Richard Hall 34 Sarasota FL 1:07:07 3 7:35 3 38:30 3 21:03 7:01
4 40 Adam Romanelli 32 Tampa IA 1:10:33 10 10:13 4 38:51 4 21:30 7:10
5 81 Ralph Baranski 33 Sarasota FL 1:17:23 6 9:23 5 41:01 8 27:01 9:01
6 102 Steven Butler 32 Nokomis FL 1:20:32 4 7:50 10 49:36 5 23:06 7:42
7 107 Darby Bess 34 Tampa FL 1:21:20 7 9:25 8 46:01 6 25:55 8:39
8 122 Brian Wheatley 33 Nokomis FL 1:24:03 8 9:36 9 47:28 7 26:59 9:00
9 132 Shane Senior 32 St Petersburg FL 1:25:47 5 8:02 7 43:31 9 34:15 11:25
10 161 John Derosa 32 North Port FL 1:32:50 9 10:04 6 43:00 10 39:47 13:16
MALE AGE GROUP: 35 - 39
1 11 Christopher Sarno 38 Sarasota FL 1:05:18 2 7:16 5 38:28 2 19:36 6:32
2 14 Robert Craig 39 Port Charlotte FL 1:05:45 1 5:42 2 36:18 6 23:46 7:56
3 16 Don Bickel 38 Sarasota FL 1:05:58 3 8:06 1 35:35 4 22:19 7:27
4 22 Alan Laroche 39 Sarasota FL 1:07:33 4 8:07 4 37:51 3 21:37 7:13
5 23 Grant Hall 37 Tampa FL 1:07:51 11 9:36 6 39:29 1 18:47 6:16
6 39 Richard Christenberry 39 Lithia FL 1:10:33 7 8:47 3 37:09 7 24:38 8:13
7 51 Jay Losey 38 Venice FL 1:12:41 8 8:49 7 41:13 5 22:40 7:34
8 75 Bryan Haas 37 Bradenton FL 1:16:11 9 9:09 8 41:18 8 25:45 8:35
9 93 Alfredo Ordonez 35 Sarasota FL 1:18:47 5 8:20 11 44:31 9 25:56 8:39
10 97 Nathan Kelty 36 Sarasota FL 1:19:20 6 8:31 9 42:59 12 27:50 9:17
11 120 Christian Engle 36 New Port Richey 1:23:37 10 9:15 12 45:26 15 28:57 9:39
12 121 Keith Tennent 35 Venice FL 1:24:02 15 11:41 10 44:25 13 27:57 9:19
13 127 Adam Marconi 37 North Port FL 1:24:51 12 10:06 14 47:05 11 27:41 9:14
14 135 Eric Wetherington 35 Pt Charlotte F 1:25:56 13 10:08 15 48:56 10 26:53 8:58
15 136 Derek Nelson 38 Sarasota FL 1:26:16 14 11:39 13 45:52 14 28:45 9:35
MALE AGE GROUP: 40 - 44
1 9 Nader Massoumi 41 Sarasota FL 1:04:40 4 8:14 1 36:16 1 20:11 6:44
2 24 David Evelev 41 Longwood FL 1:07:57 9 9:01 3 38:18 2 20:39 6:53
3 30 John Letourneau 43 Sarasota FL 1:09:39 2 7:21 2 38:05 6 24:13 8:05
4 31 Pat Lennon 40 Sarasota FL 1:09:43 8 9:00 5 38:37 3 22:06 7:22
5 52 Kevin Garcia 40 Sarasota FL 1:13:03 3 7:56 6 39:20 9 25:47 8:36
6 53 Mike Young 40 Bradenton FL 1:13:06 1 6:48 7 41:19 7 24:59 8:20
7 56 William Gorman 40 Punta Gorda FL 1:13:39 6 8:42 8 41:57 5 23:01 7:41
8 61 David Przybyla 41 North Port FL 1:14:26 12 10:15 4 38:32 8 25:41 8:34
9 78 Bert Panganiban 43 Bradenton FL 1:17:05 5 8:16 13 46:27 4 22:23 7:28
10 88 Mike O'connor 41 Celebration FL 1:18:14 7 8:51 9 42:19 11 27:05 9:02
11 89 Loren Orlick 41 St. Petersburg FL 1:18:15 11 9:17 10 42:40 10 26:20 8:47
12 119 Thomas Cramer 42 Sarasota FL 1:23:33 13 10:51 11 43:08 13 29:35 9:52
13 133 Kevin Miller 43 Venice FL 1:25:51 10 9:11 12 46:23 14 30:18 10:06
14 139 John Mulligan 43 Sarasota FL 1:27:05 14 12:46 14 47:07 12 27:14 9:05
MALE AGE GROUP: 45 - 49
1 5 Craig Robinson 49 Naples FL 1:03:23 6 7:27 1 35:22 2 20:35 6:52
2 7 Steve Noble 46 Northport FL 1:04:09 1 6:07 2 36:29 3 21:35 7:12
3 25 Holger Roy 48 Lakeland FL 1:08:38 5 7:23 3 37:11 8 24:05 8:02
4 29 Thomas Crawford 47 St.petersburg FL 1:09:16 4 7:13 6 38:21 7 23:43 7:55
5 33 Tom Weigand 46 Sarasota FL 1:09:50 2 7:04 9 40:19 4 22:28 7:30
6 34 Tim Reifschneider 45 Venice FL 1:10:13 12 10:01 4 37:12 5 23:01 7:41
7 38 Douglas Manning 45 Sarasota FL 1:10:32 11 9:26 10 40:34 1 20:34 6:52
8 44 Grant Cates 45 Orlando FL 1:11:07 3 7:11 5 38:12 10 25:45 8:35
9 50 Kenneth Pfahler 45 Venice FL 1:12:20 9 8:34 7 38:53 9 24:54 8:18
10 57 Dave Cassidy 49 Bradenton FL 1:13:42 10 8:43 11 41:34 6 23:26 7:49
11 68 David Benedetti 47 Sarasota FL 1:15:17 8 7:45 8 39:41 12 27:51 9:17
12 72 Tom Dougherty 46 Bradenton FL 1:15:33 7 7:31 12 42:16 11 25:47 8:36
MALE AGE GROUP: 50 - 54
1 13 Tom Flanagan 52 Sarasota FL 1:05:30 2 7:41 1 37:13 1 20:37 6:53
2 27 David Frank 53 Naples FL 1:09:02 3 8:28 2 37:40 2 22:55 7:39
3 37 Dennis Olson 52 Port Charlotte FL 1:10:28 1 7:18 3 38:33 5 24:38 8:13
4 62 David Servinsky 53 Tampa FL 1:14:49 9 11:47 4 39:23 3 23:40 7:54
5 77 Tom Chambers 53 Sarasota FL 1:16:42 4 10:02 5 41:57 6 24:44 8:15
6 100 Bill Curtis 53 Pt Charlotte FL 1:20:12 6 10:34 7 44:14 8 25:25 8:29
7 114 Richard Clark 52 Sarasota FL 1:22:18 8 11:40 8 46:08 4 24:31 8:11
8 129 Ronnie Abbott 53 Sarasota FL 1:24:57 7 10:58 6 43:49 9 30:11 10:04
9 140 John Teran 54 Sarasota FL 1:27:09 5 10:13 9 51:44 7 25:12 8:24
MALE AGE GROUP: 55 - 59
1 17 Bill Burrell 55 Venice FL 1:06:01 1 7:33 1 36:22 1 22:06 7:22
2 41 Jerry Goodson 58 House Sprgs MO 1:10:39 3 8:44 2 38:31 2 23:25 7:49
3 46 Andrew Whittington 56 Sarasota FL 1:11:30
4 67 Chas Smith 55 Lakeland FL 1:15:09 2 8:13 3 38:49 4 28:07 9:23
5 87 Richard Sanks 57 Sarasota FL 1:18:11 4 9:35 4 42:37 3 26:01 8:41
6 143 Roman Fish 57 Largo FL 1:27:42 5 10:42 5 45:41 5 31:20 10:27
MALE AGE GROUP: 60 - 64
1 43 Bill Detra 64 Sarasota FL 1:11:00 1 8:14 1 38:20 2 24:27 8:09
2 64 Guy Ealey 64 Sarasota FL 1:14:56 2 10:44 2 41:43 1 22:30 7:30
3 153 Tom O'neill 63 Venice FL 1:31:29 3 11:45 3 48:11 4 31:34 10:32
4 169 John Didovic 62 Sarasota FL 1:36:48 4 14:08 4 52:24 3 30:17 10:06
MALE AGE GROUP: 65 - 69
1 175 Tom Thrasher 66 Port Charlotte FL 1:39:33 1 12:08 1 57:02 1 30:24 10:08
MALE AGE GROUP: 70 - 74
1 173 Neil Harvey 71 Tampa FL 1:38:24 1 11:41 1 53:02 1 33:43 11:15
2 186 Doug Zook 70 Pt Charlotte FL 1:51:00 2 12:37 2 58:46 2 39:38 13:13
3 189 Brian Wakeford 73 Sarasota FL 1:58:36 3 16:00 3 1:01:45 3 40:51 13:37
MALE AGE GROUP: 75 - 79
MALE AGE GROUP: 80 - 89
CLYDESDALE 01 - 39
1 35 Ken Hoskinson 34 Sarasota FL 1:10:17 1 7:18 2 38:06 2 24:54 8:18
2 73 T.j. Evans 33 Venice FL 1:15:43 7 11:22 1 37:07 5 27:15 9:05
3 80 Lonnie Moore 39 Tampa FL 1:17:17 2 8:38 3 42:22 4 26:19 8:47
4 112 Michael Bartlett 35 Englewood FL 1:21:38 5 9:59 6 48:09 1 23:31 7:51
5 137 Tom Forcier 31 Northport FL 1:26:36 4 9:17 4 47:01 7 30:19 10:07
6 155 Alvaro Quiros 39 Sarasota FL 1:31:46 3 8:45 5 47:47 8 35:15 11:45
7 160 Douglas Demars 39 North Port FL 1:32:48 9 14:07 9 52:47 3 25:55 8:39
8 168 Henry Luciano 33 Sarasota FL 1:34:58 8 13:50 8 50:54 6 30:15 10:05
9 170 Edward Silva 37 North Port FL 1:36:51 6 9:59 7 49:45 9 37:08 12:23
10 191 Thomas Peacock 29 Nokomis FL 2:10:59 10 15:51 10 1:12:28 10 42:41 14:14
CLYDESDALE 40 - 99
1 26 Rob Carlson 47 Sarasota FL 1:08:47 1 7:40 1 38:14 1 22:54 7:38
2 58 Augie Garcia 48 Odessa FL 1:13:54 2 8:16 2 38:58 3 26:40 8:54
3 71 George Compton 46 Clearwater FL 1:15:31 3 8:34 3 40:33 2 26:26 8:49
4 108 David Henaghan 51 Englewood FL 1:21:22 8 10:13 4 43:39 4 27:32 9:11
5 117 Edward Shortt 40 Englewood FL 1:23:22 7 9:37 5 44:09 5 29:38 9:53
6 131 Clifton Lewis 46 Sarasota FL 1:25:38 5 9:26 6 46:27 6 29:46 9:56
7 152 John Raleigh 41 Sarasota FL 1:30:48 4 8:59 8 47:29 8 34:22 11:28
8 159 Dan Kirkpatrick 45 Ospry FL 1:32:48 9 11:20 9 50:02 7 31:27 10:29
9 171 Troy Brown 41 Ellenton FL 1:37:09 6 9:32 7 46:59 9 40:40 13:34
MALE FAT-TIRE 01 - 39
1 104 Gary Toye 39 Sarasota FL 1:21:00 2 9:50 1 45:30 1 25:42 8:34
2 147 Graham Hutton 39 Sarasota FL 1:29:20 1 9:19 2 52:32 2 27:30 9:10
MALE FAT-TIRE 40 - 99
1 36 Mike Nagy 41 Clearwater FL 1:10:20 1 7:22 1 41:28 1 21:31 7:11
2 84 Jim Griffin 49 Sebring FL 1:18:01 2 9:16 3 44:48 2 23:58 8:00
3 141 Chris Keesecker 47 Sarasota FL 1:27:20 3 9:24 4 49:58 3 27:59 9:20
4 162 Wade Chapin 46 Sarasota FL 1:33:13 5 17:34 2 42:56 5 32:44 10:55
5 167 Oak Henthorn 48 Englewood FL 1:34:53 4 12:20 5 54:33 4 28:00 9:20

OVERALL FEMALE CHAMPION
1 8 Jenny Krause 30 Venice FL 1:04:32 2 6:01 1 37:23 3 21:09 7:03
AGE-GROUP RESULTS
FEMALE AGE GROUP: 01 - 14
1 118 Angelica Compton 12 Clearwater FL 1:23:29 1 7:06 1 46:52 1 29:32 9:51
FEMALE AGE GROUP: 15 - 19
1 142 Katherine Wagner 18 Tampa FL 1:27:31 3 10:09 1 51:18 2 26:05 8:42
2 148 Helen Mac Donald 19 St Louis MO 1:29:36 1 6:47 2 57:19 1 25:31 8:31
3 176 Stephanie Knapp 16 Englewood FL 1:40:27 2 8:08 3 1:02:02 3 30:18 10:06
FEMALE AGE GROUP: 20 - 24
1 146 Michelle Ocarroll 21 Sarasota FL 1:29:16 1 8:34 1 50:57 1 29:46 9:56
FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
1 96 Julie Huyett 28 Fort Myers FL 1:19:01 2 8:32 2 47:44 1 22:47 7:36
2 98 Dana Dalpra 28 Longboat Key FL 1:19:26 3 8:35 1 45:17 2 25:34 8:32
3 115 Amy Reckdenwald 25 Lake City FL 1:22:41 1 7:30 3 49:09 3 26:03 8:41
4 187 Anna Albero 28 Sarasota FL 1:51:28 4 13:06 4 1:03:19 4 35:03 11:41
FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
1 10 Rachel Chambers 31 Sarasota FL 1:04:44 4 8:35 1 37:29 1 18:41 6:14
2 18 Melissa G Reifschneider 33 Venice F 1:06:48 2 8:10 2 38:08 2 20:30 6:50
3 49 Kerri M. Scolardi 30 Sarasota FL 1:12:02 1 7:25 5 41:21 4 23:17 7:46
4 59 Angie Nolan 33 Punta Gorda FL 1:13:56 11 10:17 4 40:30 3 23:10 7:44
5 63 Mary Beth Mac Nutt 31 Sarasota FL 1:14:55 5 8:55 3 39:27 7 26:33 8:51
6 82 Lori Castellano 34 St. Pete FL 1:17:27 10 10:13 7 42:48 5 24:27 8:09
7 109 Hilary Robinson 33 Lakeland FL 1:21:22 3 8:26 6 41:22 10 31:36 10:32
8 134 Laura Kearns 30 Lake Placid FL 1:25:55 6 9:43 9 49:50 6 26:22 8:48
9 144 Amanda Stoneburner 30 Punta Gorda F 1:28:12 12 10:29 8 47:47 9 29:56 9:59
10 163 Patti Brustad 32 Sarasota FL 1:33:14 8 10:03 11 55:30 8 27:41 9:14
11 174 Gena Smoot 33 Sarasota FL 1:39:13 9 10:11 10 51:51 11 37:11 12:24
12 184 Renee La Pere 32 Pt Charlotte FL 1:48:47 7 9:53 12 56:59 12 41:56 13:59
FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
1 15 Sheri Weinstein 39 Srq FL 1:05:47 1 6:40 1 37:44 1 21:24 7:08
2 54 Margie Moore 39 Tampa FL 1:13:21 2 7:34 2 40:46 4 25:02 8:21
3 74 Lisa Dougherty 39 Bradenton FL 1:15:56 3 8:18 4 44:05 3 23:34 7:52
4 86 Nora Nowicki 35 Sarasota FL 1:18:05 5 9:36 5 46:13 2 22:17 7:26
5 103 Tori Lewis 37 Palm Harbor FL 1:20:45 4 8:40 3 43:25 5 28:41 9:34
6 156 Anne Schriber 38 Englewood FL 1:31:49 7 12:24 6 49:52 7 29:35 9:52
7 165 Michelle Demars 38 North Port FL 1:33:32 6 10:17 7 51:21 8 31:54 10:38
8 177 Kathleen Geurden 38 Sarasota FL 1:40:31 8 13:06 8 58:35 6 28:50 9:37
FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
1 45 Chinyere Uwah-King 40 Nokomis FL 1:11:24 6 9:08 2 40:32 1 21:45 7:15
2 55 Sharon Butler 43 Sarasota FL 1:13:27 7 9:17 1 40:06 4 24:05 8:02
3 66 Catie Briggs 43 Sarasota FL 1:15:07 2 8:01 3 42:33 6 24:34 8:12
4 76 Patricia Sarno 42 Sarasota FL 1:16:23 3 8:24 5 44:20 3 23:41 7:54
5 90 Lynda Roszel 43 Tampa FL 1:18:23 5 8:53 9 46:13 2 23:18 7:46
6 92 Marianne Lebar 40 Sarasota FL 1:18:34 1 4:36 7 45:00 8 28:59 9:40
7 99 Jeanne Crews 42 Bradenton FL 1:20:01 10 10:19 8 45:25 5 24:19 8:07
8 106 Shawn Jirik 41 Arlington VA 1:21:16 12 11:36 6 44:28 7 25:13 8:25
9 116 Lori Conable 41 Sarasota FL 1:23:20 8 9:26 4 43:16 11 30:38 10:13
10 126 Ivette Compton 44 Clearwater FL 1:24:45 4 8:27 10 46:21 10 29:57 9:59
11 154 Consuelo Flickinger 43 Venice FL 1:31:41 11 11:17 12 50:54 9 29:31 9:51
12 157 Laurie Laurino 41 Tierra Verde FL 1:31:59 9 9:58 11 48:55 12 33:07 11:03
13 188 Shari Lindsey 42 Sarasota FL 1:52:11 13 13:58 13 56:31 13 41:44 13:55
FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
1 60 Dawn Pelletier 45 Nokomis FL 1:14:05 1 7:45 1 40:03 1 26:18 8:46
2 85 Jessica Fish 49 Largo FL 1:18:03
3 110 Julie Holt 45 Bradenton FL 1:21:35 2 9:11 2 42:44 2 29:42 9:54
4 164 Pamela Schuneman 47 Osprey FL 1:33:24 3 10:34 3 47:08 3 35:43 11:55
FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
1 48 Suzette Trainor 52 Nokomis FL 1:11:50 1 8:08 1 39:04 2 24:39 8:13
2 95 Laura Griffin 50 Sebring FL 1:18:56 3 10:17 3 45:01 1 23:40 7:54
3 101 Leslie Gerlach 54 Belleair FL 1:20:19 2 9:35 2 42:57 3 27:48 9:16
4 145 Shawnn Snow 51 Gainesville FL 1:28:12 4 10:24 4 49:33 4 28:15 9:25
5 183 Jan Lingle 53 Englewood FL 1:47:31 5 13:51 5 1:01:54 5 31:47 10:36
FEMALE AGE GROUP: 55 - 59
1 91 Carole Torreano 56 Safety Harbor FL 1:18:29 2 9:47 1 41:37 1 27:05 9:02
2 181 Lois Collins 59 Englewood FL 1:45:17 1 9:22 2 57:54 2 38:02 12:41
FEMALE AGE GROUP: 60 - 64
1 128 Lenore Rupert 60 Clearwater FL 1:24:57 1 9:50 2 46:11 1 28:57 9:39
2 151 Theo Carroll 60 Venice FL 1:30:17 2 10:03 1 44:55 2 35:20 11:47
3 190 Lucille Fulrath 60 Englewood FL 2:04:16 3 11:56 3 1:06:31 3 45:49 15:17
FEMALE AGE GROUP: 65 - 69
1 182 Marilyn Zook 67 Pt Charlotte FL 1:45:34 1 13:49 1 56:23 1 35:23 11:48
ATHENA 01 - 39
1 125 Marjorie Berry 38 Sarasota FL 1:24:40 2 9:28 1 44:03 1 31:10 10:24
2 172 Jennifer Miksis-Olds 30 Sarasota FL 1:37:58 1 7:26 2 59:19 2 31:14 10:25
ATHENA 40 - 99
1 166 Lynn Rooney 43 Englewood FL 1:34:39 2 11:45 1 49:27 1 33:28 11:10
2 180 Amy Haun 41 Sarasota FL 1:43:33 1 10:28 2 52:16 2 40:49 13:37
FEMALE FAT-TIRE 01 - 39
1 123 Cristi Eslinger 39 Sarasota FL 1:24:20 4 10:21 1 49:11 1 24:50 8:17
2 138 Robin Zinthefer 25 Lake Placid FL 1:26:49 1 8:11 3 51:05 2 27:34 9:12
3 150 Ren Hardman 38 Sarasota FL 1:30:17 2 9:05 2 51:05 3 30:09 10:03
4 185 Jeanne De Beer 39 Sarasota FL 1:50:08 3 9:58 4 1:02:51 4 37:20 12:27
FEMALE FAT-TIRE 40 - 99
RELAY RESULTS
MALE RELAY
1 20 Jim Hill/ Jeff Hill/ Tyler Hoffman BRADENTON 1:06:54 1 8:27 1 39:40 1 18:48 6:16
2 83 GOOD DUYS Tom Bedford/ Ed Hess/ Andre Galitzine SARASOTA 1:17:36 2 8:45 2 40:55 2 27:58 9:20
FEMALE RELAY
1 59 PG 3-some Michelle Schuyler/ Sherry Goulding/ Angie Nolan PUNT 1:13:56 5 10:17 1 40:30 1 23:10 7:44
2 65 BODACIOUS BABES Lauren Langbert/ Gretchen Austin SARASOTA 1:15:05 1 9:10 2 41:25 2 24:31 8:11
3 149 T-N-D Danielle Hudson/ Tammie Leclair SARASOTA 1:29:49 3 9:28 3 48:08 5 32:14 10:45
4 158 JAN TEAM Nancy Flanagan/ April Hess/ Jill Stabler SARASOTA 1:32:12 4 9:47 4 54:39 4 27:46 9:16
5 179 Brenda Bartlett/ Dawn Bedford/ Briana Peacock ENGLEWOOD 1:42:22 2 9:24 5 1:06:50 3 26:09 8:43
MIXED RELAY
1 12 TEAM LIVESTRONG Valeria Nolla/greg Heidt/ Daniela Nolla BRADEN 1:05:29 4 8:14 2 36:40 1 20:36 6:52
2 14 Team Cycle Haus Melissa Varlas/ Doug Nease/ Robert Craig PORT 1:05:45 1 5:42 1 36:18 3 23:46 7:56
3 47 SSAS MIDDLE SCHOOL Jodi Kopacz/ Jonathan Everhart/ Jake Yacyshyn 1:11:40 2 6:48 3 39:53 4 25:00 8:20
4 79 CALDWELL Kelly Caldwell/ Melissa Caldwell VENICE 1:17:17 3 7:03 5 47:48 2 22:26 7:29
5 94 DYNAMIC DUO Liz Arme/ Alexander Arme SARASOTA 1:18:50 6 9:30 4 43:45 5 25:35 8:32
6 130 PUNTA GORDA CLUB Bonnie Ben-David/ Ted Murray/ Denise Doyle PU 1:25:24 5 8:55 6 47:55 6 28:36 9:32

About Alta Vista Sports | Return to Homepage
P.O. Box 1700 | Deland, FL USA 32721
Tel: 386.736.0002 | email: jboyle@altavistasports.com