Alta Vista Sports

 

DeLand YMCA Family Fit Fest        
Triathlon:300 yd swim; 12 mile bike; 3.1 mile run
5K run
Kids Sprint Triathlon: 50 yd swim; 3.1 mile bike; 1.1 mile run
Deland, Florida; May 4, 2008 
Event Chairperson: Lori De Vilbiss
Event Timing & Results: John Boyle
Alta Vista Sports- 386 736-0002
jboyle@altavistasports.com ?'s on results
 
TRIATHLON
MALE OVERALL TRIATHLON CHAMPION
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   474 Kevin        Grogan          34 Mineola FL            55:43    1    4:44    0:18    1   31:25    0:23    1   18:55 
MALE AGE GROUP:  15 - 18
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
MALE AGE GROUP:  19 - 29
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   475 Ney          Norwood         25 Orlando FL          1:15:25    2    7:06    1:38    1   40:09    0:54    1   25:39 
    2   459 Mike         Kelton          28 Deland FL           1:16:39    1    6:57    1:27    2   41:05    0:21    2   26:51 
    3   448 David        Metzger         25 Ormond Beach FL     1:27:59    4    8:39    1:56    3   46:38    0:29    3   30:18 
    4   463 Matthew      Young           23 Melbourne FL        1:44:34    3    7:57    2:56    4   53:15    1:00    5   39:27 
    5   460 Christopher  Paul            26 Deland FL           1:48:11    5    9:38    2:43    5   59:06    1:04    4   35:41 
MALE AGE GROUP:  30 - 39
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   469 Mike         Mott            35 Deland FL             58:08    1    5:04    0:27    2   32:34    0:27    1   19:36 
    2   473 Steve        Bodraruk        34 Pt Orange FL        1:01:11    3    5:42    0:43    1   32:24    0:28    4   21:55 
    3   461 Chad         Pilster         30 Deland FL           1:01:20    2    5:17    0:40    3   32:56    0:47    3   21:42 
    4   472 Jody         McCraney        39 Ormond Bch FL       1:08:17    4    6:23    0:58    4   34:36    0:39    5   25:43 
    5   434 Richard      Purcell         36 Williston FL        1:11:34   18   11:50    1:00    5   36:52    1:05    2   20:49 
    6   431 Dana         Herlin          32 Edgewater FL        1:16:29    8    7:19    1:26    7   38:54    1:30    8   27:22 
    7   437 Anthony      Zimmerer        31 Ormond Bch FL       1:19:13    6    6:45    1:52    9   41:18    1:02    9   28:19 
    8   413 Kurt         Stura           37 Deland FL           1:19:35    7    6:46    2:09   13   43:16    1:25    6   26:01 
    9   464 Moroni       Aragon          33 Deland FL           1:22:24   17   10:06    2:45   12   42:36    0:39    7   26:21 
   10   417 Matthew      Branz           36 Deland FL           1:23:32    9    7:19    1:28    6   38:47    1:17   18   34:43 
   11   432 Matt         Coleman         35 Ormond Beach FL     1:24:10   14    8:38    1:13    8   40:32    0:50   16   32:58 
   12   449 Chris        Pedersen        33 Lake Mary FL        1:25:40   11    7:43    2:30   14   45:04    0:55   11   29:31 
   13   471 Ryan         Monaghan        30 Pt Orange FL        1:25:53   15    8:46    2:24   10   41:34    1:21   13   31:50 
   14   442 Lee          Brueckheimer    33 Port Orange FL      1:27:31    5    6:34    2:40   17   48:20    1:13   10   28:46 
   15   462 Rick         Serra           39 Leesburg FL         1:29:00   16    8:53    2:19   11   41:34    1:38   17   34:38 
   16   457 Charles      Conway          32 Port Orange FL      1:32:00   12    8:10    1:53   16   47:52    1:25   15   32:43 
   17   450 Mike         Williams        38 Deland FL           1:34:06   10    7:37    2:17   15   45:18    1:18   19   37:39 
   18   458 Darren       Elkind          38 Orange City FL      1:38:13   19   14:56    0:32   18   52:20    0:41   12   29:47 
   19   438 David        Bohner          36 Orange City FL      1:44:16   13    8:12    4:05   19   58:06    1:20   14   32:35 
MALE AGE GROUP:  40 - 44
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   433 Gregg        Falk            41 Ocala FL            1:07:40    1    8:07    1:44    1   37:32    1:13    1   19:07 
    2   451 Chris        Creese          41 Deland FL           1:32:58    3   10:02    3:00    2   43:47    1:27    2   34:43 
    3   420 Charles      Budd            41 New Smyrna Beach FL 1:54:03    2    8:28    2:13    3   53:02    1:34    3   48:49 
MALE AGE GROUP:  45 - 49
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   419 Paul         Finn            46 Deland FL           1:09:19    1    5:32    1:04    1   35:29    1:06    1   26:11 
    2   447 Chris        Goodreau        46 Debary FL           1:21:59    2    7:13    3:18    2   43:59    1:11    2   26:20 
MALE AGE GROUP:  50 - 54
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   435 Dan          Stojic          53 Deltona FL          1:11:53    1    8:36    1:40    1   37:21    1:39    1   22:39 
MALE AGE GROUP:  55 - 59
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   414 Rob          Wallace         57 Deleon FL           1:10:46    1    5:59    0:29    1   37:51    0:38    1   25:52 
MALE-60-&-OVER AGE GROUP:  60 - 99
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   423 Seford       Olsen           61 Leesburg FL         1:18:36    1    7:03    2:02    2   42:21    1:07    1   26:06 
    2   426 Chris        Fenwick         65 Deland FL           1:18:48    2    7:35    2:15    1   41:09    0:37    2   27:14 
FEMALE OVERALL TRIATHLON CHAMPION
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   425 Shannon      Beusse          37 Ormond Bch FL       1:10:01    7    7:35    0:42    1   37:30    0:22    1   23:55 
FEMALE AGE GROUP:  15 - 18
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   453 Mary         Torzsa          17 Ponce Inlet FL                 1    9:54    3:31    1 1:05:50                      
FEMALE AGE GROUP:  19 - 39
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   415 Deborah      Brazill         37 Leesburg FL         1:12:21    2    6:14    0:28    1   40:06    0:39    1   24:54 
    2   416 Kim          Martin          39 Deland FL           1:14:40    1    5:55    1:28    2   41:21    0:27    2   25:31 
    3   436 Jamie        Thomas          26 Debary FL           1:22:43    7    7:57    2:04    4   43:45    0:34    3   28:26 
    4   421 Michelle     Slimak          38 Ormond Beach FL     1:24:14    3    6:22    2:40    3   41:54    2:10    7   31:10 
    5   477 Alison       Cooper          29 Lake Helen FL       1:25:37    6    7:50    1:51    5   45:00    0:28    6   30:29 
    6   443 Julie        Zimmerer        30 Ormond Bch FL       1:29:12   14    9:18    1:01    7   45:44    0:47    8   32:26 
    7   439 Melody       Grunder         31 Ormond Bch FL       1:30:04    8    8:11    0:56    8   46:20    0:28   12   34:11 
    8   429 Suzanne      Villalobos      36 Deland FL           1:30:20   12    9:05    1:21   10   49:07    0:50    4   29:59 
    9   428 Jessie       Link            36 Bronson MI          1:31:17   17   12:15    0:46    9   47:36    0:38    5   30:03 
   10   470 Nicole       Monaghan        28 Pt Orange FL        1:33:45   11    8:59    2:25    6   45:33    2:09   14   34:40 
   11   422 Jamie        Vanderlip       24 Deland FL           1:35:30    4    7:30    2:03   11   50:48    0:44   13   34:27 
   12   418 Patricia     Dovi            23 Deland FL           1:38:22    9    8:18    1:50   12   51:00    0:39   16   36:36 
   13   476 Jenny        Carvunaris      32 Deltona FL          1:38:28   13    9:09    2:03   13   51:32    0:59   15   34:47 
   14   440 Dana         Toolan          31 Ormond Bch FL       1:43:53   15    9:26    2:31   15   57:47    1:34    9   32:37 
   15   456 Amie         Sartorius       31 Jersey City NJ      1:44:44   10    8:37    3:07   16   58:09    1:12   10   33:41 
   16   452 Margo        Torzsa          20 Ponce Inlet FL      1:48:07    5    7:37    2:47   17 1:02:59    0:49   11   33:57 
   17   455 Cristine     Pedersen        31 Lake Mary FL        1:50:54   16    9:31    2:02   14   57:16    1:16   17   40:52 
FEMALE AGE GROUP:  40 - 44
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   412 Susan        Morgan          43 Ormond Bch FL       1:23:39    1    6:24    2:05    4   48:34    0:31    1   26:06 
    2   465 Theresa      Lane            41 Lake Helen FL       1:28:48    2    7:19    1:09    2   47:09    0:45    3   32:27 
    3   430 Vicky        Bradford        44 Deland FL           1:29:00    3    7:45    2:37    1   46:44    0:43    2   31:12 
    4   427 Dana         Anderson        41 Port Orange FL      1:35:38    4    8:25    1:14    3   47:40    1:00    4   37:21 
FEMALE AGE GROUP:  45 - 49
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   441 Joan         Wheeler         47 Ormond Bch FL       1:34:34    1   10:12    1:57    1   47:24    1:01    1   34:01 
    2   467 Rebecca      Scheurer        46 Deland FL           1:41:45    2   13:08    0:59    2   49:51    1:23    2   36:26 
FEMALE AGE GROUP:  50 - 54
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   454 Sara         Torzsa          53 Ponce Inlet FL      1:44:40    1   10:26    2:31    1   56:29    0:50    1   34:28 
FEMALE AGE GROUP:  55 - 59
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
FEMALE 60 & OVER AGE GROUP:  60 - 99
Place No.   First        Last           Age City             St Finish  Rank Swim    Tran 1  Rank Bike    Tran 2  Rank Run     
===== ===== ============ ============== === =================== ======= ==== ======= ======= ==== ======= ======= ==== ======= 
    1   468 Carol        Suszeic         63 Deleon Springs FL   1:43:51    1   12:02    2:21    1   51:02    1:13    1   37:15 
5K ROAD RACE
OVERALL MALE 5K CHAMPION
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1     1    30 G. Andrew    Epifanio           15 Deland         FL   17:56  5:47 
AGE-GROUP RESULTS
MALE 10 & under AGE GROUP:  1 - 10
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    23    23 Josh         Campbell            8 Deltona        FL   26:35  8:35 
    2    39    22 Cyrus        Britton             9 Deltona        FL   36:19 11:43 
MALE AGE GROUP:  11 - 14
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1     3    51 Zachary      Rooney             13 Daytona Beach  FL   20:02  6:28 
    2    47    58 Tiger        Webb               11 Deland         FL   41:54 13:31 
MALE AGE GROUP:  15 - 18
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    19    53 Wesley       Seefried           18 Orange City    FL   25:28  8:13 
    2    20    20 Matthew      Beard              18 Deland         FL   25:36  8:16 
    3    29    40 Andrew       Kustodowicz        16 Deland         FL   27:55  9:01 
MALE AGE GROUP:  19 - 29
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
MALE AGE GROUP:  30 - 39
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1     5    21 Joshua       Bonet              31 Orlando        FL   20:22  6:34 
    2     7    56 Jose         Vazquez            32 Deland         FL   21:19  6:53 
    3     8    68 Bruce        Coates             37 New Smyrna Bch FL   21:35  6:58 
    4     9    63 Chris        Rabe               32 Deland         FL   21:40  7:00 
    5    18    64 Jose         Meca               38 Williston      FL   25:25  8:12 
    6    27    61 Tom          Oliver             37 Deltona        FL   27:33  8:54 
    7    30    25 Jennifer     Coggins            34 Deland         FL   28:11  9:06 
    8    33    28 Matt         Dono               34 Deland         FL   30:35  9:52 
    9    36    62 Josh         Poertner           30 Deland         FL   33:56 10:57 
   10    50    36 James        Hulleran           37 Port Orange    FL   43:03 13:54 
   11    51    54 Ronald       Soliday            30 Deland         FL   59:20 19:09 
MALE AGE GROUP:  40 - 44
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1     2    43 Chris        Rabon              43 Orange City    FL   18:22  5:56 
    2    11    67 Bobby        Tameris            42 Pt Orange      FL   22:40  7:19 
    3    14    49 Sean         Rooney             40 Daytona Beach  FL   23:50  7:42 
    4    16    72 Brian        Granici            40 Deland         FL   24:47  8:00 
    5    31    71 Luis         Allen              44 Maitland       FL   28:31  9:12 
MALE AGE GROUP:  45 - 49
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1     4    39 Steve        Koski              46 Altamonte Spri FL   20:18  6:33 
    2    10    65 James        Morgan             47 Ormond Bch     FL   22:00  7:06 
    3    17    74 James        Mitchell           45 Deland         FL   25:17  8:10 
    4    26    52 Steve        Scheurer           49 Deland         FL   27:32  8:53 
    5    48    57 Tony         Webb               47 Deland         FL   42:16 13:38 
MALE AGE GROUP:  50 - 54
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    15    55 Joe          Tulak              52 Ormond Beach   FL   24:47  8:00 
MALE AGE GROUP:  55 - 59
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
MALE 60 & over AGE GROUP:  60 - 99
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    22    31 Gerry        Fahey              65 Sanford        FL   26:10  8:27 
    2    42    44 Owen         Regan              66 Deleon Springs FL   38:12 12:20 
OVERALL FEMALE 5K CHAMPION
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1     6    34 Pamela       Hanson-Peterson    48 Deland         FL   21:05  6:48 
AGE-GROUP RESULTS
FEMALE 10 & under AGE GROUP:  1 - 10
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    44    37 Madeline     Hulleran            5 Port Orange    FL   38:20 12:22 
FEMALE AGE GROUP:  11 - 14
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    34    73 Erika        Galcin             14 Deltona        FL   31:54 10:18 
FEMALE AGE GROUP:  15 - 18
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
FEMALE AGE GROUP:  19 - 39
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    13    29 Jeanine      Dormire            27 Deland         FL   23:21  7:32 
    2    25    19 Alison       Baugh              34 Deland         FL   27:08  8:45 
    3    28    60 Nicole       Oliver             33 Deltona        FL   27:41  8:56 
    4    32    59 Amy          Wooley             33 Oviedo         FL   28:48  9:18 
    5    35    32 Keria        Galan              30 Deland         FL   31:54 10:18 
    6    38    69 Tracie       Branz              36 Deland         FL   35:48 11:33 
    7    41    42 Cassandra    Poertner           30 Deland         FL   36:54 11:55 
    8    43    38 Ivonne       Hulleran           37 Port Orange    FL   38:20 12:22 
FEMALE AGE GROUP:  40 - 44
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    24    18 Suzie        Babcock            44 Orange City    FL   26:42  8:37 
    2    45    26 Beth         Deshaw             42 Deland         FL   40:05 12:56 
    3    46    48 Glenna       Roof               42 Deland         FL   40:08 12:57 
FEMALE AGE GROUP:  45 - 49
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    12    41 Sharon       Marsh              48 Lake Helen     FL   22:49  7:22 
    2    21    35 Tracy        Holman             46 Deland         FL   25:37  8:16 
    3    40    24 Marie        Ciriot             46 Deland         FL   36:22 11:44 
FEMALE AGE GROUP:  50 - 54
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    37    47 Anna         Rodriguez          50 Deland         FL   34:07 11:01 
FEMALE AGE GROUP:  55 - 59
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
FEMALE 60 & over AGE GROUP:  60 - 99
Place O'All No.   First        Last               Ag City           St Time    Pace  
===== ===== ===== ============ ================== == ============== == ======= ===== 
    1    49    70 Rose         Brunner            69 Deland         FL   42:46 13:48 
KIDS SPRINT TRIATHLON
OVERALL MALE KIDS SPRINT TRIATHLON CHAMPION
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1     2   273 Austin       Herlin           9 Edgewater FL          29:46 
 AGE-GROUP RESULTS
MALE AGE GROUP:  5 - 7
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1     6   276 Connor       Rioux            7 Ormond Beach FL       34:21 
    2    12   275 Grant        L'Amie           7 Ormond Bch FL         40:27 
    3    14   274 Juan         Hulleran         7 Port Orange FL        41:58 
MALE AGE GROUP:  8 - 9
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1    11   267 Adan         Aragon           9 Deland FL             40:20 
MALE AGE GROUP:  10 - 11
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1     8   280 Schwerdfeger Nathan          10 Deland FL             35:55 
MALE AGE GROUP:  12 - 14
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
OVERALL FEMALE KIDS SPRINT TRIATHLON CHAMPION
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1     1   282 Allison      Mott            10 Deland FL             25:02 
 AGE-GROUP RESULTS
FEMALE AGE GROUP:  5 - 7
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1     3   283 Sara         Mott             7 Deland FL             29:52 
    2    10   268 Adriana      Aragon           7 Deland FL             39:06 
    3    15   278 Danielle     Spaulding        7 Ormond Beach FL       43:21 
    4    17   270 Katie        Coleman          5 Ormond Beach FL     1:19:53 
FEMALE AGE GROUP:  8 - 9
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1     4   269 Sarah        Brazill          8 Leesburg FL           30:20 
    2     9   272 Reilly       Coombs           8 Deland FL             37:17 
    3    13   277 Sofia        Slimak           9 Ormond Beach FL       41:55 
    4    16   281 Schwerdfeger Natalie          8 Deland FL             54:08 
FEMALE AGE GROUP:  10 - 11
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1     7   279 Addelyn      Sutton          10 Deland FL             34:55 
FEMALE AGE GROUP:  12 - 14
Place O'All No.   First        Last           Age City             St Time    
===== ===== ===== ============ ============== === =================== ======= 
    1     5   271 Taylor       Coombs          12 Deland FL             32:13 

 

About Alta Vista Sports | Return to Homepage
P.O. Box 1700 | Deland, FL USA 32721
Tel: 386.736.0002 | email: jboyle@altavistasports.com